براق کننده چراغ خودرو پولیش تمیز کننده مترو موتورز مدل POWER LIGHT

 

توجه توجه

محصولات ما تنها در دیجی کالا و توسط دو فروشگاه کالای برق و مترو کالا عرضه می گردد .

چراغهای جلو وعقب خودرو در اثر نور UV خورشید اکسید می شوند و زرد یا کدر خواهند شد براق کننده POWER LIGHT مترو موتورز با فرمولاسیون انحصاری و کیفیت فوق العاده به راحتی هر نوع لکه ، رسوب ، سوختگی و مات شدگی های ( ناشی از آفتاب خوردگی ) ایجاد شده بر روی چراغ های اتومبیل را از بر طرف می کند . POWER LIGHT مترو موتورز چراغها را نو و شفاف می سازد.

از اینکه محصول ما را انتخاب کرده اید متشکر هستیم.

لطفا توجه فرمایید :
اگر کدر بودن چراغ ها در اثر حرارت لامپ یا بخار آب از داخل ایجاد شده باشد استفاده از POWER LIGHT روی سطح چراغ تاثیر نمی کند برای رفع کدری پس از باز کردن طلق چراغ ها از داخل استفاده شود

روش استفاده : ابتدا بطری محصول را به شدت و به مدت حداقل 15 ثانیه تکان دهید. سطح چراغها را کاملا تمیز کنید سپس مقداری از براق کننده را روی چراغ مالیده سپس به وسیله پارچه یا دستمال ضخیم و یا پنبه به صورت افقی و یا عمودی با فشار و قدرت مالش دهید دقت کنید که در یک جهت انجام دهید، چند بار تکرار کنید تا سطح چراغها کاملا براق شود و زردی و کدر شدگی از رو آنها پاک شود، برای نتیجه بهتر، از دستگاه پولیش استفاده کنید. لطفا دقت کنید نمد دستگاه پولیش آلوده نباشد .
این محصول بر روی اتومبیل های L90 ، سمند، پژو206، تویوتا پرادو و هایلوکس، سوزوکی، کیا اسپرتیج ، MVM ، مزدا، نیسان، آزمایش شده و تا 90 درصد چراغ ها را به صورت اولیه باز می‌گرداند.
توجه داشته باشید که METRO MOTORS Power Light
یک نانو لایه بردار با دقت بسیار بالا و ظریف پلاستیک و پلی کربنات و انواع پلیمر می‌باشد و در اندازه میکرون لایه برداری می‌کند.
در موارد زیر هم می‌توان از Power light استفاده کرد :
برای رفع خش های بسیار ریز رنگ خودرو مانند جای خش دستمال روی رنگ و همچنین براقیت و خشگیری بدنه دستگاه هایی مثل تلفن و فکس و پنل کولر گازی و سطح لوازم خانگی، یخچال و ماشین ظرفشویی و…

توضیحات

 

نقاط قوت

  • مناسب برای چندین بار استفاده
  • استفاده آسان
  • قابل استفاده برای دیگر قطعات پلاستیکی