یک لکه بر فرش ویژه چای

لکه بر فرش ویژه چای

از بین برنده لکه چای از روی فرش ماشینی و دست بافت و ابریشم و کرک و پشم .
لکه بر فرش ایزی لوکس بدون آسیب زدن به فرش لکه چای را براحتی پاک می کند .
توجه : حتما از دست کش استفاده نمایید .
روش استفاده :
ابتدا روی لکه فرش چند قطره از مایع لکه بر چای ایزی لوکس بریزید ، لطفاً دقت کنید مقدار خیلی زیاد از مایع نباید در یک محل ریخته شود زیرا پاک کردن آن سخت می شود ، چند قطره کفایت می کند
سپس با حوله خیس روی آن ماساژ دهید تا کف ایجاد شود و اجازه دهید چند دقیقه به همین حالت بماند تا مایع ایزولوکس اثر کند سپس با یک حوله خشک محل لکه را خشک کرده و کاملا پاک کنید .

لکه بر ( ایزی لوکس چای ) ممکن است روی لکه قهوه و جوهر خودکار و آب میوه تاثیر کند
لکه بر ( ایزی لوکس چای ) روی لکه لاک ناخن بر روی فرش تاثیر نمی کند لطفاً دیگر محصولات easy lux استفاده کنید

ساخت آلمان به سفارش متروموتورز
بسته بندی شده در ایران .

دسته:

توضیحات

لکه بر فرش ویژه چای

نوشیدنی پر مصرف در ایران چای است و زیر انداز غالب خانه ها فرش دستباف یا ماشینی است و ریخته شدن چای روی فرش اتفاقی رایج است ولی پاک کردن اثر چای روی فرش خصوصا فرش دستباف بسیار سخت است و در بیشتر موارد حتی پس از قالیشویی اثر چای از روی فرش کامل پاک نمی شود همچنین درمان های خانگی به فرش آسیب بیشتری می زند و باعث مخلوط شدن رنگ قالی می گردد . لکه بر فرش ویژه چای از بین برنده لکه چای از روی فرش ماشینی و دست بافت و ابریشم و کرک و پشم است لکه بر فرش ایزی لوکس بدون آسیب زدن به فرش لکه چای را براحتی پاک می کند . می توانید از لکه بر چای ایزی لوکس برای لکه بری چای از روی مبل و موکت و دیگر سطوح منسوجات و پارچه استفاده کنید و همچنین ریشه های فرش را دوباره سفید و تمیز نمایید . روش استفاده : ابتدا روی لکه فرش چند قطره از مایع لکه بر چای ایزی لوکس بریزید سپس با حوله خیس روی آن ماساژ دهید و اجازه دهید چند دقیقه به همین حالت بماند تا مایع ایزولوکس اثر کند سپس با یک حوله خشک محل لکه را خشک کرده و کاملا پاک کنید . لکه بر ( ایزی لوکس چای ) ممکن است روی لکه قهوه و بعضی از جوهرهای خودکار و بعضی آب میوه ها تاثیر کند لکه بر ( ایزی لوکس چای ) روی لکه لاک ناخن بر روی فرش تاثیر نمی کند لطفاً دیگر محصولات easy lux استفاده کنید رنگ مایع لکه بر ( ایزی لوکس چای ) در قدرت لکه بری مایع بی تاثیر است و در رنگهای مختلف بسته بندی می شود قرمز نارنجی بنفش یا آبی .